Срби и европски композитори

У среду, 29. јануара, у 19 сати, у свечаној сали Градске куће (Трг слободе 1, Нови Сад), одржаће се концертна промоција књиге, која је објављена у издању РТС и Музеја Војводине: СРБИ И ЕВРОПСКИ КОМПОЗИТОРИ, аутора Дејана Томића.

О књизи, ће говорити: проф. др Миливоје Павловић; проф. Гордана Крајачић, музиколог; проф. др Урош Дојчиновић; др Драго Његован, директор Музеја Војводине; Драган Инђић, уредник Издаваштва РТС и аутор.

У коцертном програму ће наступити: др ум. Весна Аћимовић, сопран; др ум. Сенка Недељковић, сопран; мр Горан Стругар, тенор; Маја Грујић, корепетитор; Саша Ковачевић, композитор; Урош Дојчиновић, солиста на гитари; Каја Мандић-Плавшић, пијаниста; Стефан Јанчић, пијаниста.