Музејска играоница

Захваљујући донетој одлуци Владе Републике Србије, у могућности смо да наставимо реализацију Музејских креативних играоница, које су почетком јула прекинуте услед пандемије Ковид 19.

У недељу 30. августа, у 11 часова, Одељење за педагошки рад и односе с јавношћу, организује музејску играоницу на тему „Ветар у коси, бицикл нас носи“, за децу узраста  5-10 година.
Како је изгледао први бицикл, и како се он звао? Због чега је бицикл најбоље превозно средство у граду? Које су његове предности, и зашто је важно да се добро упознаш са правилима вожње бицикла?
Одговараћемо на ова питања, и сазнати много тога о овом чудесном двоточкашу.

У креативном делу играонице правимо “бицикл“.
Играоницу води Ивана Степанов, музејски педагог

Програм је ограничен на присуство 10 деце, из тог разлога је потребно да пријавите дете на следећиmail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..