Музејска играоница „О’час посла тата мата, ја сам мајстор свог заната“

Поводом изложбе Ја носим вас ви носите мене , Одељење за педагошки  рад и односе с јавношћу Музеја Војводине,  организује играоницу  О’ час посла, тата мата, ја сам мајстор свог заната, у недељу, 15. новембра у 11 часова, за децу узраста 5-10 година. Деца ће сазнати како се некад изучавао занат, шта су радили шегрти, а шта калфе? Како се полагао мајсторски испит за опанчарски, папуџијски , чизмарски занат...?  У креативном делу радионице инспирисани експонатима писаће и украшавати  мајсторска сведочанства а потом их и уручивати.

Програм је ограничен на присуство 5 деце, из тог разлога је потребно да пријавите дете на следећи e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Играоницу води Владимира Станисављевић, музејски саветник педагог.